Napisz do nas:
3,999.00 zł Netto
| Materiał | CNS 18/10 |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 700 mm |
| głębokość | 600 mm |
| wysokość | 960 mm |
| waga | 44.0 kg |
| Format prowadnic | 2/3 GN 442 x 320 mm |
| Rodzaj prowadnic | W poprzek |
| Ilość par prowadnic | 8 |
| Odstęp pomiędzy parami prowadnic | 75 mm |
| Zakres temperatury od | 30 °C |
| Zakres temperatury do | 60 °C |
| Regulacja temperatury | Bezstopniowo |
| Lampka kontrolna | Wł./wył. |
| Przyłącze urządzenia | Gotowe do podłączenia |
| Właściwości | Pojemnik na wodę do nawilżania powietrza |
| Moc przyłączeniowa | 2 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50-60 Hz |