Napisz do nas:
102.75 zł Netto
Łopatka jest przystosowana do pieca Snackjet 200 i przeznaczona do wyjmowania przekąsek - w prosty i bezpieczny sposób!
| Materiał | Aluminium Tworzywo sztuczne |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 300 mm |
| głębokość | 410 mm |
| wysokość | 62 mm |
| waga | 0.54 kg |
| Przystosowane do | Wyjmowanie przekąsek i blachy do pizzy |
| właściwości | Z zamontowanym na stałe uchwytem |