Napisz do nas:
3,022.50 zł Netto
Witryna chłodnicza z praktyczną deską do krojenia pomieści 8 pojemników GN w formacie 1/6 GN i pozwala na elastyczne zastosowanie jako urządzenie nablatowe. Pokrywa ze szkła bezpiecznego jest nie tylko solidna, ale również praktyczna: bezpośredni widok na potrawy i wygodny dostęp przy wkładaniu i wyjmowaniu dań.
| Głębokość pojemnika GN maks. | 100 mm |
| Pojemność GN | 8 x 1/6 GN |
| Kolor | Czarny Srebrny |
| Rodzaj przeszklenia | Przeszklenie podwójne |
| Szyba zabezpieczająca | tak |
| Szyba przednia | Zaokrąglone Z oprawą / obramowaniem |
| Pojemność | 67 l |
| Zakres temperatury od | 1 °C |
| Zakres temperatury do | 7 °C |
| Regulacja temperatury | Cyfrowo |
| Sterowanie | Przycisk |
| Chłodzenie | Statycznie |
| Środek chłodniczy | R600a / 0,040 kg |
| Klasa klimatyczna | 4 |
| Klasa wydajności energetycznej | C (Nr EU 2019 / 2018) |
| Zużycie energii elektrycznej | 550 kWh / rok |
| Funkcja automatycznego rozmrażania | tak |
| Odparowanie wody kondensacyjnej | tak |
| Oświetlenie wewnętrzne | nie |
| Oświetlenie | - |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Rodzaj drzwi | Drzwi unoszone |
| Pozycja drzwi | strona tylna |
| Zawias drzwi | Góra |
| Możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi | nie |
| Regulowana wysokość nóżek | nie |
| Kółka skrętne | - |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Lampka kontrolna | Wł./wył. |
| Właściwości | Deska do krojenia z polietylenu |
| W zestawie | 8 pojemników GN 1/6 GN, głębokość 100 mm, CNS 18/10 3 poprzeczki: długość 360 mm, szerokość 30 mm |
| Moc przyłączeniowa | 0,105 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 790 mm |
| głębokość | 620 mm |
| wysokość | 320 mm |
| waga | 25,1 kg |