Napisz do nas:
3,684.00 zł Netto
| Kolor | Biały |
| Rodzaj przeszklenia | Przeszklenie podwójne |
| Szyba zabezpieczająca | nie |
| Szyba przednia | Z oprawą / obramowaniem |
| Pojemność | 235 l |
| Zakres temperatury od | 2 °C |
| Zakres temperatury do | 12 °C |
| Regulacja temperatury | Cyfrowo |
| Sterowanie | Przycisk |
| Chłodzenie | Powietrze obiegowe |
| Środek chłodniczy | R290 / 0,090 kg |
| Klasa klimatyczna | 4 |
| Klasa wydajności energetycznej | B (Nr EU 2019 / 2024) |
| Zużycie energii elektrycznej | 1622 kWh / rok |
| Odparowanie wody kondensacyjnej | tak |
| Funkcja automatycznego rozmrażania | tak |
| Oświetlenie wewnętrzne | tak |
| Oświetlenie | LED Przód Osobne włączanie |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Rodzaj drzwi | Drzwi skrzydłowe, szkło |
| Pozycja drzwi | Przód |
| Zawias drzwi | Prawo |
| Możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi | nie |
| Regulowana wysokość nóżek | nie |
| Kółka skrętne | 4 kółka skrętne, 2 z możliwością zablokowania |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Lampka kontrolna | Chłodzenie rozmrażanie |
| Właściwości | - |
| W zestawie | - |
| Moc przyłączeniowa | 0.38 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Półki z listwami cenowymi | nie |
| Materiał | Tworzywo sztuczne Szkło |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 525 mm |
| głębokość | 455 mm |
| wysokość | 1703 mm |
| waga | 80.2 kg |
| Ilość półek | 4 |
| Szerokość półki | 452 mm |
| Głębokość półki | 407 mm |
| Regulowana wysokość półek | tak |
| Rodzaj półek | Ruszt, powlekany tworzywem sztucznym |
| Materiał powierzchni roboczej | Chromowane |
| Szerokość powierzchni roboczej | 515 mm |
| Głębokość powierzchni roboczej | 485 mm |
| Wysokość użytkowa wewnątrz | regulowana |