Napisz do nas:
846.00 zł Netto
Do prezentacji i chłodzenia wina w dyspenserze do win. Dzięki zintegrowanemu oświetleniu LED w chłodziarce do wina można stylowo zaprezentować 2 butelki wina białego, różowego lub czerwonego w bufecie, na stole w restauracji lub przy barze, bądź podczas degustacji win.
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 290 mm |
| głębokość | 270 mm |
| wysokość | 260 mm |
| waga | 4.9 kg |
| Materiał wewnątrz | Tworzywo sztuczne |
| Pojemność | 2 butelki |
| Otwór na butelkę | Ø 90 mm |
| Chłodzenie | Termoelektrycznie |
| Ilość stref temperaturowych | 1 |
| Zakres temperatury od | 5 °C |
| Zakres temperatury do | 18 °C |
| Regulacja temperatury | Elektronicznie W odstępach co 0,1 °C |
| Termostat | tak |
| Wentylator: | tak |
| Izolacja | Cyklopentan C5H10 |
| Klasa klimatyczna | SN |
| Temperatura otoczenia | 10 °C do 32 °C |
| Klasa wydajności energetycznej | B |
| Zużycie energii elektrycznej | 146 kWh / rok |
| Oświetlenie | LED Osobne włączanie |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Moc przyłączeniowa | 0.05 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |