Napisz do nas:
4,251.00 zł Netto
Doskonały efekt przy minimalnym nakładzie czasu i pracy – przy pomocy wałkownicy możesz w mgnieniu oka przygotować ciasto o średnicy do 300 mm. Uniwersalna produkcja – od tarty flambée przez ciasta na pizzę po chlebek do kebabu – jest bardzo prosta i możliwa dzięki regulacji grubości ciasta na obu wałkach ciasta.
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 430 mm |
| głębokość | 470 mm |
| wysokość | 640 mm |
| waga | 25.5 kg |
| Moc przyłączeniowa | 0.37 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Średnica ciasta maks. | 300 mm |
| Długość wałka | 300 mm |
| Ustawianie grubości ciasta od | 0.5 mm |
| Ustawianie grubości ciasta do | 4 mm |
| Waga ciasta od | 80 g |
| Waga ciasta do | 210 g |
| Materiał wałków do ciasta | Tworzywo sztuczne |
| Liczba wałków do ciasta | 2 |
| Ramię prowadzące ciasto | tak |
| Średnica ciasta od | 140 mm |