Napisz do nas:
4,197.75 zł Netto
Seria 650 – seria urządzeń gastronomicznych do profesjonalnej kuchni. Wyróżnia się optymalnym wykorzystaniem energii, niezwykłą wydajnością i wysokim komfortem czyszczenia. Dzięki modułowej budowie zapewnia łatwość łączenia i elastyczność w zakresie rozmieszczenia. Urządzenie jest w całości wykonane ze stali chromowo-niklowej 18/10.
| Materiał | CNS 18/10 |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 600 mm |
| głębokość | 650 mm |
| wysokość | 295 mm |
| waga | 15.6 kg |
| Ilość komór | 1 |
| Szerokość komory | 500 mm |
| Głębokość komory | 400 mm |
| Wysokość komory | 150 mm |
| Powierzchnia ociekacza | - |
| Rant | - |
| Osłona przeciwbryzgowa | Tak |
| Armatura do stołów załadowczych/wyładowczych do zmywarek | Bateria jednootworowa 1/2" do stołów załadowczych/wyładowczych do zmywarek |
| Odpływ wody | 1 1/2" |
| Seria | 650 |
| Typ | Urządzenie nastolne |
| Właściwości | Z osłoną komory |