Napisz do nas:
2,721.75 zł Netto
Pizza i przekąski prosto z taśmy: dzięki przelotowemu piecowi do pizzy upieczemy nie tylko ten włoski klasyk, ale i bagietki z dodatkami, a także tosty. Indywidualna regulacja prędkości taśmy transportowej sprawi, że każde danie będzie pyszne i chrupiące.
| właściwości | - |
| Moc przyłączeniowa | 3.5 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Przyłącze urządzenia | Gotowe do podłączenia |
| Zakres temperatury od | 70 °C |
| Zakres temperatury do | 250 °C |
| Wskaźnik temperatury | nie |
| Funkcje piekarnika | Grzałka górna / dolna |
| Szerokość wewnątrz | 360 mm |
| Głębokość wewnątrz | 450 mm |
| Wysokość wewnątrz | 85 mm |
| Timer | nie |
| Oświetlenie wewnętrzne | nie |
| Ilość komór | 1 |
| Wsad | maks. Ø 32 cm |
| Seria pieców do pizzy | - |
| Grzałka górna / dolna z osobną regulacją | tak |
| Izolacja | - |
| Materiał komory | stal nierdzewna |
| Kolor | Srebrny |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 472 mm |
| głębokość | 1045 mm |
| wysokość | 400 mm |
| waga | 21.9 kg |
| Prędkość taśmy | regulowana w 10-stopniowej skali prędkość taśmy: ok. 2 do 14 minut |
| wersja taśmy transportowej | kratka |