Napisz do nas:
735.00 zł Netto
| Funkcje | Opiekanie |
| Ilość otworów | 6 |
| Wielkość otworu | szer. 145 x gł. 20 x wys. 135 mm |
| Przystosowane do | Tost Tost typu Sandwich |
| Ilość stopni przyrumienienia | 0 |
| Obsługa | 1 dźwignia do obsługi 6 przegródek (ręczne wysuwanie) przełącznik wyboru do uruchamiania przegródek (zgrupowanych po dwie) |
| Sterowanie | Przełącznik dźwigienkowy Pokrętło Dźwignia |
| Lampka kontrolna | Nagrzewanie |
| Właściwości | Szuflada na okruchy, wyjmowana sygnał dźwiękowy po upływie czasu |
| Wersja | Toster z przegródkami |
| W zestawie | - |
| Moc przyłączeniowa | 2.5 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | nie |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 405 mm |
| głębokość | 265 mm |
| wysokość | 220 mm |
| waga | 5.6 kg |
| Timer | tak |
| Ustawianie czasu od | 1 min. |
| Ustawianie czasu do | 5 min. |