Napisz do nas:
184.50 zł Netto
Zsuwnia do tostów – praktyczna i bezpieczna: gotowe tosty zsuwają się na zintegrowaną tacę.
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | nie |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 405 mm |
| głębokość | 152 mm |
| wysokość | 268 mm |
| waga | 2.2 kg |
| Funkcje | Opiekanie Rozmrażanie |
| Ilość otworów | 1 |
| Wielkość otworu | szer. 270 x gł. 38 x wys. 120 mm |
| Przystosowane do | Tost Tost typu Sandwich |
| Ilość stopni przyrumienienia | 6 |
| Obsługa | 1 panel obsługi |
| Sterowanie | Pokrętło Przycisk |
| Lampka kontrolna | |
| Właściwości | wydawanie produktu przez podajnik tostów przycisk przerwania |
| Wersja | Toster z przegródkami |
| W zestawie | - |
| Moc przyłączeniowa | 1.3 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |