Napisz do nas:
138.75 zł Netto
ważne !!
wkład jest nierdzewny (inne podobne termosy są z wkładem aluminiowym )
| Pojemność | 9 l |
| Właściwości | - |
| Zintegrowana tacka odciekowa | nie |
| W zestawie | - |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 261 mm |
| głębokość | 226 mm |
| wysokość | 385 mm |
| waga | 2.0 kg |
| Uchwyt do noszenia | tak |
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Przystosowane do | Napoje zimne lub gorące |
| Wskaźnik poziomu napełnienia | nie |