Napisz do nas:
496.50 zł Netto
| Materiał | Drewno naturalne |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 660 mm |
| głębokość | 565 mm |
| wysokość | 1210 mm |
| waga | 7.4 kg |
| Stan przy dostawie | W stanie całkowicie zmontowanym |
| Możliwość zastosowania w | Wewnątrz i na zewnątrz pod osłoną |
| Wymiary powierzchni do zapisania | Szer. 530 x wys. 795 mm |
| Właściwości | Możliwość obustronnego zapisywania kredą/markerami kredowymi (nie wchodzi w zakres dostawy) Powierzchnia do zapisywania: płyta HDF, powlekana lakierem UV Drewno pozyskane ze zrównoważonej gospodarki leśnej |
| Możliwość zapisania z obu stron | tak |