Napisz do nas:
2,976.75 zł Netto
Zamrażarka o pojemności 90 litrów, wyposażona w drzwi szklane i osobno załączane ogrzewanie szyby. Doskonale nadaje się do prezentowania produktów mrożonych, np. lodów w kioskach, kinach, na stacjach paliw, w małych lokalach gastronomicznych lub barach.
| Szerokość powierzchni roboczej | 510 mm |
| Głębokość powierzchni roboczej | 335 mm |
| Ilość półek | 3 |
| Szerokość półki | 510 mm |
| Głębokość półki | 335 mm |
| Regulowana wysokość półek | tak |
| Rodzaj półek | Ruszt, stal, powlekana tworzywem sztucznym |
| Materiał wewnątrz | Tworzywo sztuczne |
| Kolor | Kolor szary |
| Pojemność | 90 l |
| Zakres temperatury od | -13 °C |
| Zakres temperatury do | -22 °C |
| Izolacja | Cyklopentan |
| Funkcja automatycznego rozmrażania | tak |
| Odparowanie wody kondensacyjnej | nie |
| Chłodzenie | Sprężarka |
| Środek chłodniczy | R290 / 0,050 kg |
| Temperatura otoczenia | do 30 °C |
| Klasa klimatyczna | 4 |
| Klasa wydajności energetycznej | D (Nr EU 2019 / 2018) |
| Zużycie energii elektrycznej | 1 991 kWh / rok |
| Możliwość zamknięcia | tak |
| Oświetlenie wewnętrzne | tak |
| Termostat | nie |
| Ilość drzwi | 1 |
| Rodzaj drzwi | Drzwi skrzydłowe, szkło |
| Zawias drzwi | Prawo |
| Możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi | nie |
| Sterowanie | Elektronicznie Przycisk |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Lampka kontrolna | - |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Regulowana wysokość nóżek | nie |
| Właściwości | Ogrzewanie szyby, osobno załączane drzwi potrójnie przeszklone oświetlenie LED |
| W zestawie | 2 kluczyki |
| Moc przyłączeniowa | 0,23 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Materiał | Stal Lakierowana Szkło |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 620 mm |
| głębokość | 600 mm |
| wysokość | 720 mm |
| waga | 47,6 kg |