Napisz do nas:
1,107.00 zł Netto
Myśląc o ciepłej przekąsce, do głowy przychodzi tylko jedno: soczysty hot-dog. Podświetlane urządzenie do hot-dogów przyciąga wzrok klientów i zdumiewa prostotą obsługi dzięki odchylanej pokrywie i dołączonym szczypcom do hot-dogów.
| Kolor | Srebrno-szary |
| Średnica cylindra szklanego | 200 mm |
| Wysokość cylindra szklanego | 240 mm |
| Ze szpikulcami | nie |
| Zakres temperatury od | 30 °C |
| Zakres temperatury do | 95 °C |
| Regulacja temperatury | Pokrętło Bezstopniowo |
| Oświetlenie | LED |
| Lampka kontrolna | Nagrzewanie |
| Termostat bezpieczeństwa | tak |
| właściwości | szczypce do hot-dogów w zestawie Zbiornik wody: stal szlachetna, pojemność: 0,7 L |
| Moc przyłączeniowa | 0,7 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Materiał | Stal szlachetna Szkło |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 235 mm |
| głębokość | 270 mm |
| wysokość | 480 mm |
| waga | 5,9 kg |