Napisz do nas:
723.75 zł Netto
| Nośność półki, maks. | 150 kg |
| Wersja półki | Kratka |
| Rodzaj montażu | System wtykowy |
| Regulowana wysokość nóżek | tak |
| Dostępność na zamówienie | - |
| Regulacja wysokości od | 880 mm |
| Regulacja wysokości do | 900 mm |
| Podstawa | tak |
| Rant | - |
| Stan przy dostawie | Zestaw montażowy (łatwy montaż) |
| Nośność całkowita, maks. | 550 kg |
| Nośność blatu roboczego, maks. | 250 kg |
| Nośność podstawy, maks. | 150 kg |
| Regulowana wysokość podstawy | tak |
| Wersja blatu roboczego | Na całej powierzchni |
| Wersja podstawy | Kratka |
| Właściwości | - |
| Półka | Tak |
| Szerokość powierzchni roboczej | 1 300 mm |
| Głębokość powierzchni roboczej | 690 mm |
| Materiał | Stal szlachetna Stal Z powłoką |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 1 300 mm |
| głębokość | 690 mm |
| wysokość | 900 mm |
| waga | 24,9 kg |