Napisz do nas:
423.00 zł Netto
Słupek higieniczny to idealne rozwiązanie mobilne, które zapewni właściwą higienę rąk szczególnie w strefach wejściowych – bez konieczności montażu do ściany lub podłoża. Słupek higieniczny – dzięki opcjonalnie dostępnemu dozownikowi dezynfekcyjnemu, tacce ociekowej i dyspenserowi rękawiczek – gwarantuje optymalną higienę w branży gastronomicznej i hotelarskiej, na stacjach benzynowych itp.
| Kolor | Srebrny |
| Wersja | Urządzenie stojące |
| Przystosowane do | Bartscher Dozownik dezynfekcyjny PS 0,9L-W Bartscher Tacka ociekowa PS 0,9L-W Bartscher Dyspenser rękawiczek K10 |
| Dozownik dezynfekcyjny | tak |
| Zintegrowana tacka odciekowa | nie |
| Stan przy dostawie | Zestaw montażowy |
| właściwości | Zabezpieczenie antykradzieżowe kartonu z rękawiczkami jednorazowego użytku |
| W zestawie | Materiał mocujący |
| Nie wchodzi w zakres dostawy | Dozownik dezynfekcyjny Tacka ociekowa Dyspenser rękawiczek |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
10.2 kg
| szerokość | 400 mm |
| głębokość | 400 mm |
| wysokość | 1462 mm |
| waga |
| Dyspenser rękawiczek | tak |
| Skład zestawu montażowego | 1 słupek 1 cokół |