Napisz do nas:
19,000.00 zł Netto
Półautomatyczny ekspres do kawy
GENIALE3MNEU to profesjonalny 3-grupowy ekspres kolbowy półautomatyczny z linii Geniale, zaprojektowany do intensywnej pracy w kawiarniach, barach, hotelach, restauracjach i punktach QSR. Trzy grupy zaparzające pozwalają obsłużyć duży ruch bez kolejek, a półautomatyczny tryb pracy daje bariście pełną kontrolę nad ekstrakcją – dokładnie tak, jak lubi (i jak wymaga tego dobre espresso).
Model ma trwałą konstrukcję ze stali nierdzewnej, 2 dysze pary do spieniania mleka oraz zawór gorącej wody. Stabilność pracy zapewnia miedziany bojler o pojemności 21 l i elektroniczne podgrzewanie, a kontrolę parametrów ułatwiają manometr pompy i manometr bojlera. Komfort pracy zwiększa elektryczny podgrzewacz do kubków, a bezpieczeństwo wspiera układ zapobiegający podciśnieniu oraz przycisk ręcznego ładowania wody.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model | GENIALE3MNEU |
| Typ / podkategoria | Profesjonalny ekspres do kawy, półautomatyczny |
| Linia | Geniale |
| Liczba grup | 3 |
| Kolor | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Panel boczny | Stal nierdzewna |
| Położenie logo | Na panelu sterowania i z tyłu |
| Dysze pary | 2 |
| Zawór gorącej wody | Tak |
| Panel sterowania | Przełącznik dozujący + podświetlany przełącznik |
| Przełącznik dozujący | Tak |
| Podświetlany przełącznik dozujący | Tak |
| Podgrzewanie | Elektroniczne |
| Elektryczny podgrzewacz do kubków | Tak |
| Manometr pompy | Tak |
| Manometr bojlera | Tak |
| Bojler | Miedziany |
| Liczba bojlerów | 1 |
| Pojemność bojlera | 21 l |
| Przycisk ręcznego ładowania wody | Tak |
| Zabezpieczenie anti-vacuum (zapobieganie podciśnieniu) | Tak |
| Moc całkowita | 5465 W |
| Domyślne przyłącze elektryczne | 400/3/50–60 Hz |
| Wtyczka | Nie |
| Wymiary urządzenia (S × G × W) | 914 × 515 × 550 mm |
| Waga netto | 85,0 kg |
| Wymiary opakowania (S × G × W) | 870 × 710 × 640 mm |
| Waga brutto | 99,8 kg |
| Kod EAN | 8010072246413 |
Półautomatyczny ekspres do kawy, 3-grupowy, moc: 5465 W, wymiary (SxGxW): 914x515x550 mm