Napisz do nas:
29,000.00 zł Netto
Automatyczny ekspres do kawy
DESIDERIO3VNEU to profesjonalny ekspres kolbowy 3-grupowy z dozowaniem wolumetrycznym, zaprojektowany do intensywnej pracy w kawiarniach, barach, hotelach i restauracjach. Automatyczne dozowanie porcji (programowalne na każdej grupie) ułatwia utrzymanie powtarzalnej jakości espresso przy dużym ruchu, a dotykowy interfejs z czytelnym wyświetlaczem usprawnia obsługę i kontrolę parametrów.
Model ma rozbudowane funkcje wspierające pracę baristy: 2 dysze pary z dźwignią, podświetlenie LED blatu roboczego, elektryczny podgrzewacz filiżanek, zawór gorącej wody oraz komplet wskaźników i zabezpieczeń (m.in. manometry, wskaźnik poziomu wody w bojlerze, układ anty-podciśnieniowy). Stabilność pracy zapewnia miedziany bojler o dużej pojemności i sterowanie PID dla pojedynczej grupy, co pomaga utrzymać stałe warunki ekstrakcji w trybie ciągłym
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model | DESIDERIO3VNEU |
| Typ / podkategoria | Ekspres profesjonalny, wolumetryczny |
| Linia | Desiderio |
| Liczba grup | 3 |
| Kolor | Antracyt |
| Kod EAN | 8010072246345 |
| Zastosowanie | kawiarnie / wine bary, hotele, restauracje/pub, QSR |
| Programowalne dozowanie na grupę | 4 dawki |
| Kontrola temperatury bojlera | Tak |
| System PID dla pojedynczej grupy (kontrola grzania) | Tak |
| Interfejs | Dotykowy wyświetlacz + 3-cyfrowy |
| Przełącznik dozujący | Tak |
| Podświetlany przełącznik dozujący | Tak |
| Przerwanie automatycznego dozowania | Tak |
| Alarm czasu ekstrakcji dla każdej grupy | Tak |
| Wyświetlanie temperatury dla każdej grupy | Tak |
| Licznik dozowań | Tak |
| Dysze pary | 2 |
| Sterowanie parą | Dźwignia |
| Zawór gorącej wody | Tak |
| Manometr pompy | Tak |
| Manometr bojlera | Tak |
| Podgrzewanie | Elektryczne |
| Podgrzewacz filiżanek | Elektryczny |
| Podświetlenie LED blatu roboczego | Tak |
| Bojler | Miedziany |
| Liczba bojlerów | 1 |
| Pojemność bojlera | 21 l |
| Wskaźnik poziomu wody w bojlerze | Tak |
| Przycisk ręcznego ładowania wody | Tak |
| Zabezpieczenie anti-vacuum | Tak |
| Moc całkowita | 5465 W |
| Domyślne podłączenie elektryczne | 400/3/50–60 Hz |
| Wtyczka | Brak |
| Wymiary (S × G × W) | 990 × 537 × 550 mm |
| Waga netto | 85,0 kg |
| Waga brutto | 99,8 kg |
| Wymiary opakowania (S × G × W) | 870 × 710 × 640 mm |
Automatyczny ekspres do kawy, 3-grupowy, moc: 5465 W, dotykowy wyświetlacz, wymiary (SxGxW): 990x537x550 mm