Napisz do nas:
8,500.00 zł Netto
Piec konwekcyjny, profesjonalny
Smeg Professional ALFA420E1HDS to profesjonalny piec konwekcyjny z bezpośrednim nawilżaniem w komorze, zaprojektowany do równomiernego, powtarzalnego wypieku i zapiekania w gastronomii. Sprawdza się szczególnie w piekarniach, cukierniach, restauracjach, bistro i cateringu – wszędzie tam, gdzie liczy się jednolite zarumienienie, stabilny obieg powietrza i kontrola wilgotności.
Model oferuje elektroniczne sterowanie z dotykowym wyświetlaczem TFT LCD, programowanie w kilku etapach oraz funkcje kontroli procesu (m.in. HACCP). Dzięki dwóm wentylatorom pracującym naprzemiennie (przeciwległe kierunki) i dwóm prędkościom pracy, piec zapewnia równomierny rozkład temperatury i delikatniejsze prowadzenie wypieków, gdy jest to potrzebne. Wilgotność ustawisz w 5 poziomach + tryb ręczny, co pomaga utrzymać odpowiednią strukturę wypieku i ogranicza przesuszenie produktów.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model | ALFA420E1HDS |
| Typ | Piec konwekcyjny z nawilżaniem |
| Zasilanie | Elektryczne |
| Sterowanie | Elektroniczne |
| Pojemność | 4 blachy EN 600×400 mm lub GN 1/1 (min. H 20 mm) |
| Wytwarzanie wilgotności | Bezpośrednio w komorze |
| Poziomy nawilżania | 5 + ręczny |
| Zakres temperatur | 30–270°C |
| Wentylatory | 2 wentylatory, praca naprzemienna (przeciwległe kierunki) |
| Prędkości wentylatora | 2 prędkości |
| Obroty (standard / niska) | 2850 / 1450 obr./min |
| Moc silnika wentylatora | 200 W |
| Nawilżanie dla każdego wentylatora | Tak |
| Programy edytowalne | 100 |
| Kroki pieczenia | 3 + nagrzewanie wstępne |
| Programowanie czasu | od 1 min do 99 h + tryb nieskończony |
| Opóźnienie startu | Tak |
| Nagrzewanie wstępne | Tak |
| Regulacja komina | Tak (komin z tyłu) |
| Dane HACCP | Tak |
| Wyświetlacz | TFT LCD Touch (kolor cyfr: biały) |
| Port USB | Tak |
| Oświetlenie komory | 2 lampy halogenowe |
| Moc oświetlenia | 40 W |
| Wymiary komory (S×G×W) | 672 × 437 × 340 mm |
| Pojemność brutto / netto | 115,6 l / 104,2 l |
| Materiał komory | Stal nierdzewna |
| Liczba półek / prowadnic | 4 |
| Prowadnice | Drut chromowany |
| Odległość między prowadnicami | 77 mm |
| Drzwi | Podwójne szkło |
| Wewnętrzna szyba | Otwierana klipsem |
| Deflektor | Zdejmowany |
| Przygotowanie pod sondę rdzeniową | Tak |
| Instalacja wodna | Tak |
| Ciśnienie wody (min–max) | 50–500 kPa |
| Klasa ochrony | IPX3 |
| Wymiary urządzenia (S×G×W) | 798 × 747 × 563 mm |
| Maks. głębokość z otwartymi drzwiami | 1145 mm |
| Moc przyłączeniowa (standard) | 400 V 3N~ / 10 A / 6,9 kW / 50–60 Hz |
| Inne podłączenie elektryczne | 230 V~ / 30 A / 6,9 kW / 50–60 Hz |
| Długość przewodu zasilającego | 170 cm |
| Waga netto / brutto | 63 kg / 71 kg |
| Wymiary opakowania (S×G×W) | 640 × 960 × 845 mm |
| Kod EAN | 8017709322939 |
Piec konwekcyjny, 4 blachy, elektroniczny, 5 poziomów nawilżania + manualny, regulacja prędkości wentylatora, termosonda. Wymiary (SxGxW): 798x747x563 mm. Zawias uchylny