Napisz do nas:
8,937.00 zł Netto
| Szerokość kosza | 970 mm |
| Głębokość kosza | 365 mm |
| Wysokość kosza | 70 mm |
| Typ | Urządzenie nastolne |
| Tryb pracy | Elektr. |
| Ilość komór | 1 |
| Szerokość komory | 1000 mm |
| Głębokość komory | 390 mm |
| Wysokość komory | 150 mm |
| Pojemność komory | 35 l |
| Ilość koszy | 1 |
| Strefa zimna | tak |
| Termostat bezpieczeństwa | tak |
| Kran spustowy tłuszczu | tak |
| Zakres temperatury od | 140 °C |
| Zakres temperatury do | 190 °C |
| Sterowanie | Pokrętło |
| Lampka kontrolna | Wł./wył. Temperatura |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Regulowana wysokość nóżek | tak |
| Właściwości | Zaokrąglone narożniki Kranik spustowy z zabezpieczeniem Komora z dużą strefą zimną |
| Moc przyłączeniowa | 10 kW |
| W zestawie | 1 pokrywa 1 kosz |
| Materiał | CNS 18/10 |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 1095 mm |
| głębokość | 600 mm |
| wysokość | 340 mm |
| waga | 47.4 kg |
| Grzałka ze stali szlachetnej | tak |
| Napięcie | 400 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Przyłącze urządzenia | 3 NAC |
| Grzałka | Możliwość wychylenia |