Napisz do nas:
4,535.25 zł Netto
| Chłodzenie | Powietrze obiegowe |
| Zakres temperatury od | 0 °C |
| Zakres temperatury do | 10 °C |
| Regulacja temperatury | Cyfrowo |
| Termostat | tak |
| Pojemność | 260 l |
| Rodzaj drzwi | Drzwi skrzydłowe |
| Zawias drzwi | Lewo / prawo |
| Możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi | nie |
| Ilość szafek | 2 |
| Szerokość szafki | 330 mm |
| Głębokość szafki | 590 mm |
| Wysokość szafki | 450 mm |
| Szafki w standardowym formacie | 1/1 GN |
| Izolacja | 45 mm |
| Środek chłodniczy | R290 / 0,056 kg |
| Klasa klimatyczna | N |
| Odparowanie wody kondensacyjnej | tak |
| Z parownikiem umieszczonym w piance | tak |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Sterowanie | Elektronicznie Przycisk |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Lampka kontrolna | Wł./wył. |
| Stan przy dostawie | W stanie całkowicie zmontowanym |
| Nie wchodzi w zakres dostawy | Pojemniki GN |
| Właściwości | Samozamykające się drzwi Filtr ze stali szlachetnej przystosowany do mycia w zmywarce Dobrze dostępna jednostka techniczna |
| W zestawie | 5 poprzeczek: długość 174 mm, szerokość 25 mm |
| Moc przyłączeniowa | 0,204 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Materiał | Stal niklowo-chromowa |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 900 mm |
| głębokość | 700 mm |
| wysokość | 1 000 mm |
| waga | 68,5 kg |
| Głębokość pojemnika GN maks. | 150 mm |
| Pojemność GN | 5 x 1/6 GN |
| Nadstawa z pokrywą | tak |