Napisz do nas:
6,424.00 zł Netto
| Wymiary: | 950x680x815/1200 mm (LxDxH) |
| Zasilanie elektr.: | 320W / 230V |
| Czynnik chłodniczy: | R290 |
| Pojemność: | 270 L |
| Głębokość: | 700 mm |
| Moc chłodnicza: | 310W temp. odpar. -10°C temp. otoczenia: +16 / +25°C |
| Temperatura: | °C +2 / +12 góra |
| Zużycie energii: | 2,6 kWh / 24h |
| Akcesoria: | 2 Ruszty nierdzewne, 2 Pary prowadnic, 2 poprzeczki 527 mm |