Napisz do nas:
76.50 zł Netto
Para bawełnianych rękawic kuchennych o wyjątkowej długości – dzięki zintegrowanej ochronie przed płomieniami – charakteryzuje się niezwykłą odpornością na wysoką temperaturę. Praktyczna zawieszka oznacza ład i porządek w miejscu pracy.
| Materiał | Bawełna 100 % (warstwa zewnętrzna) |
| Ważna wskazówka | W celu zachowania ochrony przeciwpłomieniowej należy zrezygnować z prania |
| szerokość | 230 mm |
| głębokość | 600 mm |
| wysokość | 35 mm |
| waga | 0.51 kg |
| właściwości | Z ochroną przeciwpłomieniową Z zawieszką Gęstość materiału: 640 g/m² |
| Kolor | Czarny |
| Nadaje się do mycia | Nie |
| Odporność na wysoką temperaturę do | 250 °C |
| Długość | 600 mm |
| W zestawie | 1 para rękawic kuchennych |