Napisz do nas:
4,703.16 zł Netto
| Numer katalogowy producenta | 00025497 |
|---|---|
| Producent | Redfox |
| Model | FTHR 90 EL |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Szerokość | 990 mm |
| Głębokość | 600 mm |
| Wysokość | 290 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 9 kW |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 300 °C |