Napisz do nas:
7,055.16 zł Netto
| Numer katalogowy producenta | 00025499 |
|---|---|
| Producent | Redfox |
| Model | FTHRC 90 GL |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 990 mm |
| Głębokość | 600 mm |
| Wysokość | 290 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc gazowa | 12 kW |
| Waga | 76.70 kg |