Napisz do nas:
241.50 zł Netto
| Pojemność | 6.5 Liter |
| Możliwość zamknięcia | nie |
| Kolor | Stal szlachetna |
| Wersja | Montaż ścienny |
| Właściwości | Łatwe opróżnianie poprzez przednią klapę |
| Z koszem na śmieci | nie |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 280 mm |
| głębokość | 140 mm |
| wysokość | 373 mm |
| waga | 2.75 kg |