Napisz do nas:
962.25 zł Netto
Lekka niczym puch wata cukrowa z niewielkiej ilości cukru – wszystko dzięki maszynie do waty cukrowej B5000. Wydajne urządzenie umożliwia nieprzerwaną produkcję waty cukrowej, pozwalając zachować najwyższy poziom profesjonalizmu.
| Materiał | Stal szlachetna Lakierowana |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 520 mm |
| głębokość | 520 mm |
| wysokość | 480 mm |
| waga | 11.11 kg |
| Misa | Możliwość zdjęcia Ø wewnątrz 500 mm stal nierdzewna Nadaje się do mycia w zmywarce |
| Czas produkcji | 30 - 60 sekund / sztukę |
| Silnik | Przełącznik dźwigienkowy Załączane osobno |
| Regulacja temperatury | Przełącznik dźwigienkowy Załączane osobno |
| Wskaźnik napięcia | tak |
| Bezpiecznik | tak |
| Zintegrowana szuflada | tak 3 przegrody |
| Nie wchodzi w zakres dostawy | Drewniane patyczki Cukier |
| W zestawie | Zapasowy pasek zębaty Miarka (12 -18 g) |
| Moc przyłączeniowa | 1.2 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |