Napisz do nas:
1,007.25 zł Netto
Maszyna do popcornu w stylu vintage zachęca do chrupania wyglądem i zapachem świeżo uprażonego popcornu. Wydajność i pojemność urządzenia sprawia, że doskonale nadaje się ono do profesjonalnego użytkowania – na kiermaszu, w kinie lub przy okazji innych wydarzeń. Na plus przemawia zarówno nieskomplikowana obsługa, jak i proste czyszczenie urządzenia.
| Materiał | Aluminium Lakierowana Szkło Pleksiglas |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 518 mm |
| głębokość | 418 mm |
| wysokość | 672 mm |
| waga | 18.6 kg |
| Garnek obrotowy | tak |
| Materiał garnka | Powłoka antyadhezyjna wewnątrz Stal szlachetna na zewnątrz |
| Maks. pojemność garnka | 227 g popcornu |
| Garnek wyjmowany | tak |
| Sterowanie garnka | Grzałka i mieszadło załączane za pomocą przełącznika dźwigienkowego |
| Wydajność na godzinę maks. | 1.5 kg |
| Czas produkcji / cykl roboczy | 300 sek. |
| Wymiary komory na popcorn | szer. 500 x głęb. 400 x wys. 650 mm |
| Wykonanie dna komory na popcorn | stal nierdzewna Wyjmowana |
| Ogrzewana komora na popcorn | Spód (przełącznik dźwigienkowy) |
| Klapa do wyjmowania popcornu | Strona użytkownika |
| Zakres temperatury do | 200 °C |
| Oświetlenie wewnętrzne | tak |
| Rodzaj drzwi | Drzwi skrzydłowe podwójne Drzwi zamykane na magnes |
| Szuflada/-y na okruchy | 1 Wyjmowana |
| Termostat bezpieczeństwa | tak |
| Sterowanie | Przełącznik dźwigienkowy |
| W zestawie | 1 łopatka do popcornu |
| Moc przyłączeniowa | 1.5 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |