Napisz do nas:
650.25 zł Netto
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 1400 mm |
| głębokość | 200 mm |
| wysokość | 230 mm |
| waga | 4.9 kg |
| Norma gastronomiczna | 1/6 GN |
| Stan przy dostawie | Zestaw montażowy (łatwy montaż) |
| Pojemność GN | 7 x 1/6 GN |
| Ilość półek regałowych | 1 |
| Regulowana wysokość półek | nie |
| Nośność maks. | 70 kg |
| Rodzaj montażu | System przykręcany |
| Wersja półek regałowych | Na całej powierzchni |
| Szerokość półek regałowych | 1400 mm |
| Głębokość półek regałowych | 200 mm |
| Skład zestawu montażowego | 1 Półka na przyprawy 2 boki |
| W zestawie | Materiał mocujący |
| Blokada dla pojemników GN | tak |
| Nie wchodzi w zakres dostawy | Pojemniki GN |