Napisz do nas:
4,055.25 zł Netto
Perfekcyjne grillowanie – z i bez charakterystycznych śladów grillowania. Wyjątkowo szeroka płyta grillowa (szerokość ok. 1 metra) oferuje zarówno gładką, jak i ryflowaną powierzchnię do grillowania.
| Napięcie | 400 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Przyłącze urządzenia | 3 NAC |
| Lampka kontrolna | Wł./wył. grzanie |
| Typ | Urządzenie nastolne |
| Tryb pracy | Elektr. |
| Materiał powierzchni do smażenia | Stal |
| Wersja powierzchni do smażenia | 2/3 gładkie, 1/3 ryflowana |
| Szerokość powierzchni do smażenia | 980 mm |
| Głębokość powierzchni do smażenia | 480 mm |
| Ilość stref grzewczych | 3 |
| Zakres temperatury od | 50 °C |
| Zakres temperatury do | 300 °C |
| Termostat bezpieczeństwa | nie |
| Seria | - |
| właściwości | pojemnik na tłuszcz osłona przeciwbryzgowa przyspawana na stałe |
| W zestawie | 2 skrobaki do czyszczenia |
| Moc przyłączeniowa | 9 kW |
| Materiał | CNS 18/10 |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 980 mm |
| głębokość | 535 mm |
| wysokość | 290 mm |
| waga | 70.0 kg |
| Strefy grzewcze osobno regulowane | tak |