Napisz do nas:
9,491.16 zł Netto
| Numer katalogowy producenta | 00001412 |
|---|---|
| Producent | Redfox |
| Model | RT-3DS |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 1800 mm |
| Głębokość | 700 mm |
| Wysokość | 850 mm |
| Pojemność | 452 l |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 390 W |
| Temperatura minimalna | 0 °C |
| Temperatura maksymalna | 8 °C |