Napisz do nas:
805.50 zł Netto
Wizualny akcent na każdej ladzie: urządzenie do hot-dogów w kolorze matowej czerni z dużym szklanym cylindrem na soczyste, ciepłe kiełbaski. Dzięki delikatnemu utrzymywaniu ciepła za pomocą pary, popularna przekąska pozostaje ciepła przez wiele godzin bez wysychania.
| Kolor | Czarny, matowy |
| Średnica cylindra szklanego | 200 mm |
| Wysokość cylindra szklanego | 240 mm |
| Ze szpikulcami | nie |
| Zakres temperatury od | 30 °C |
| Zakres temperatury do | 100 °C |
| Regulacja temperatury | Bezstopniowo |
| Oświetlenie | - |
| Lampka kontrolna | Nagrzewanie Wł./wył. |
| Termostat bezpieczeństwa | tak |
| właściwości | Zbiornik wody: stal szlachetna, pojemność: 1,25 L |
| Moc przyłączeniowa | 0,45 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Materiał | Stal szlachetna, powlekana Szkło |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 280 mm |
| głębokość | 315 mm |
| wysokość | 380 mm |
| waga | 5,8 kg |