Napisz do nas:
1,129.50 zł Netto
Podgrzewacz do hot dogów podgrzewa i utrzymuje ciepło do 100 parówek i do 15 bułek do hot dogów. Szklany front po stronie klienta i atrakcyjny design zapraszają młodych i starszych na typowo amerykańską przekąskę.
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 400 mm |
| głębokość | 430 mm |
| wysokość | 505 mm |
| waga | 10,51 kg |
| Pojemność | do 100 parówek na hot dogi do 15 bułek na hot dogi |
| Czas nagrzewania | ok. 45 min. (w przypadku napełnienia wodą o temperaturze 60 °C | 9,2 l) |
| Sterowanie | Pokrętło |
| Regulacja temperatury | Termostatycznie Bezstopniowo |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | od 4,4 l do 9,2 l |
| Zakres temperatury od | 25 °C |
| Zakres temperatury do | 100 °C |
| Szerokość półki górnej | 300 mm |
| Głębokość półki górnej | 300 mm |
| Szerokość półki dolnej | 160 mm |
| Głębokość półki dolnej | 205 mm |
| Rodzaj drzwi | Drzwi przesuwne, szkło |
| Wyświetlacz cyfrowy | nie |
| Pojemnik na wodę do nawilżania powietrza | tak |
| Termostat bezpieczeństwa | nie |
| Klasa ochrony | 1 |
| Stopień ochrony | IPX0 |
| Lampka kontrolna | Wł./wył. uzupełnianie wody |
| właściwości | - |
| W zestawie | 1 wkład blaszany z rusztem kratkowym 2 blachy perforowane |
| Moc przyłączeniowa | 1,2 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |