Napisz do nas:
479.25 zł Netto
Środek dezynfekcyjny do rąk w płynie niezwykle łagodny dla skóry.
| Jednostka zamówienia | 1 karton (12 butelek) |
| Pojemność | 12 x 1 litr |
| Format | Butelka euro (1.000 ml) |
| Wersja | w płynie |
| Temperatura otoczenia | 5 °C do 25 °C |
| Wartość pH | 7 |
| właściwości | Środek bakteriobójczy zgodnie z DIN EN 1276 Środek drożdżobójczy zgodnie z DIN EN 1650 Środek mykobakteriobójczy zgodnie z DIN EN 14348 Środek ograniczenie wirusobójczy zgodnie z DIN EN 14476 Nieperfumowany |
| Przystosowane do | Dozownik dezynfekcyjny |
| Zastosowanie | 3 ml, pozwolić działać przez 30 sekund bez rozcieńczania (zgodnie z zaleceniem Instytutu im. Roberta Kocha) |
| Informacje dot. składu | 100 g zawiera: 47,1 g 2-propanolu; alkohol izopropylowy; izopropanol 8,1 g etanolu (alkoholu etylowego) BAuA Numer rejestracyjny: N-94250 |
| Ważna wskazówka | Trzymać z dala od dzieci! Bezpieczne stosowanie biocydów Przed użyciem należy zawsze przeczytać oznakowanie i informację o produkcie Produkt dostępny wyłącznie w Niemczech i Austrii |
| szerokość | 70 mm |
| głębokość | 90 mm |
| wysokość | 210 mm |
| waga | 0,9 kg |