Napisz do nas:
638.25 zł Netto
| Wersja | Z powierzchnią transportową |
| Zakres zastosowania | transport |
| Nośność całkowita, maks. | 200 kg |
| Z uchwytem/uchwytami | tak |
| Kółka skrętne | 2 kółka, 2 kółka skrętne |
| Średnica kółek | 125 mm |
| Odbojnik kółek | - |
| Materiał | Stal niklowo-chromowa |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 560 mm |
| głębokość | 1050 mm |
| wysokość | 925 mm |
| waga | 14.4 kg |
| Rant | - |
| Szerokość powierzchni transportowej | 560 mm |
| Głębokość powierzchni transportowej | 940 mm |