Napisz do nas:
6,719.30 zł Netto
| Numer katalogowy producenta | |
|---|---|
| Producent | ŚKBZ |
| Model | SKBZ 12 N |
| Waga [kg] | 62.00 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 700 mm |
| Głębokość | 700 mm |
| Wysokość | 950 mm |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 550 W |