Napisz do nas:
3,544.50 zł Netto
Do optymalnej prezentacji potraw – np. sushi lub tapas. Nadstawa chłodnicza o dużej wydajności urzeka funkcjonalnością i designem.
| W zestawie | 1 poprzeczka: długość 325 mm, szerokość 30 mm |
| Moc przyłączeniowa | 0,18 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Zakres temperatury od | 2 °C |
| Zakres temperatury do | 7 °C |
| Sterowanie | Elektronicznie Przycisk |
| Lampka kontrolna | rozmrażanie |
| Regulacja temperatury | Cyfrowo |
| Klasa klimatyczna | 4 |
| Chłodzenie | Statycznie |
| Środek chłodniczy | R600a / 0,095 kg |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Oświetlenie | LED Osobne włączanie |
| Stan przy dostawie | W stanie całkowicie zmontowanym |
| Głębokość pojemnika GN maks. | 40 mm |
| Funkcja automatycznego rozmrażania | tak |
| Odparowanie wody kondensacyjnej | tak |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Pojemność GN | 5 x 1/2 GN |
| Właściwości | Z dodatkową górną dyszą parową Strona tylna z przesuwnymi drzwiami szklanymi |
| Wersja | Zamknięta obudowa szklana |
| Nie wchodzi w zakres dostawy | Pojemniki GN |
| Materiał | CNS 18/10 Szkło Tworzywo sztuczne |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 1 800 mm |
| głębokość | 425 mm |
| wysokość | 295 mm |
| waga | 45,1 kg |
| Szyba przednia | Zaokrąglone |
| Szyba zabezpieczająca | tak |
| Rodzaj przeszklenia | Przeszklenie pojedyncze |
| Kolor | Srebrny |
| Klasa wydajności energetycznej | C (Nr EU 2019 / 2024) |
| Zużycie energii elektrycznej | 1 075 kWh / rok |