Napisz do nas:
2,351.16 zł Netto
| Numer katalogowy producenta | 00000442 |
|---|---|
| Producent | Redfox |
| Model | FR-2P |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 220 mm |
| Głębokość | 330 mm |
| Wysokość | 450 mm |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 600 W |