Napisz do nas:
1,225.56 zł Netto
| Numer katalogowy producenta | 00000441 |
|---|---|
| Producent | Redfox |
| Model | FR-1P |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 220 mm |
| Głębokość | 200 mm |
| Wysokość | 450 mm |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 300 W |
| Pojemność | 1 l |