Napisz do nas:
951.00 zł Netto
| Przystosowane do | Miksowanie Robienie shake'ów |
| Moc przyłączeniowa | 0.8 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Sterowanie | Elektronicznie Przycisk |
| Pojemność | 1 l |
| Regulacja prędkości | 2 stopnie |
| Poziom napełnienia | 0.7 l |
| Materiał pojemnika do miksowania | CNS 18/10 |
| Nóżki | Nóżki zapewniające bezpieczeństwo i stabilność |
| Materiał rozdrabniacza | CNS 18/10 |
| Materiał tarczy miksującej | CNS 18/10 |
| Ilość mieszadeł | 2 |
| Właściwości | 2 solidne mieszadła ze stali szlachetnej Czytelna miarka Pojemnik do miksowania nadaje się do mycia w zmywarce Bezpieczne ustawienie |
| Materiał | Stal szlachetna Szczotkowane |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 330 mm |
| głębokość | 195 mm |
| wysokość | 480 mm |
| waga | 7.45 kg |
| Mieszadła włączane osobno | tak |