Napisz do nas:
13,607.16 zł Netto
■ sterowanie elektro-mechaniczne
■ manualne ustawianie parametrów
■ tryby pracy: gotowanie w parze, pieczenie, funkcja
kombi
■ zakres temperatur: 50 - 280 °C
■ elektrozawór
■ timer
■ dwie prędkości wentylatora
■ nawilżanie komory
■ oświetlenie komory
■ duża, podwójna szyba drzwi z przestrzenią izolacyjną
■ przepływ powietrza chłodzący zewnętrzną szybę
drzwi
■ sterowana ręcznie klapka do odprowadzania wilgoci
z komory
■ wentylator z autorewersem
| Numer katalogowy producenta | 00025441 |
|---|---|
| Producent | Redfox |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Model | EPM0511E |
| Szerokość | 870 mm |
| Głębokość | 807 mm |
| Wysokość | 690 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 6.3 kW |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 280 °C |
| Ilość półek | 5 szt. |
| Rozmiar blachy | 1/1 |
| Wyposażenie pieca | Sterowanie manualne |
| Nawilżanie | Tak |
| Wytwarzanie pary | natrysk |
| Ilość wentylatorów | 1 szt. |
| Oświetlenie | Tak |
| Waga | 65.00 kg |