Napisz do nas:
111.00 zł Netto
Napełniony maks. 4 litrami mleka lub wyposażony w worki z mlekiem, pojemnik na mleko stanowi perfekcyjne uzupełnienie lodówki na mleko KV9L. Schłodzone mleko do przygotowania cappuccino, kawy z mlekiem, latte macchiato itp. jest pobierane bezpośrednio z pojemnika przez otwór w pokrywie.
| Przystosowane do | Mleko Woreczek na mleko |
| Pojemność | 4 l |
| Otwór na wężyk do mleka | W pokrywie Ø 12 mm |
| Właściwości pokrywy | Możliwość zdjęcia |
| Materiał | Tworzywo sztuczne ABS |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 185 mm |
| głębokość | 155 mm |
| wysokość | 220 mm |
| waga | 0,58 kg |