Napisz do nas:
14,454.00 zł Netto
LOZAMET specjalizuje się w produkcji zmywarek już od ponad czterdziestu lat. Tak długie doświadczenie pozwoliło nam wypracować niezawodna technologie i doskonała jakość, a nasze zmywarki można nabyć za dobrą cenę
Standardowe wykonanie:
| Model: | ZKU.10.20E |
| Wymiary | 620 x 730 x 1400 / 1785 mm |
| Prześwit drzwi | 385 mm - wysokość |
| Cykle mycia | 120, 180, 600 s |
| Moc znamionowa | 14,5 kW |
| Zasilanie elektryczne | 3N ~400 V 50 Hz |
| Zabezpieczenie instalcji | 25 A |
|
Zasilanie wodą |
ciepła 55 ÷ 60 °C |
| Zasilanie podnośnika wodą | zimna 15 ÷ 20 °C |
|
Ciśnienie wody zasilającej |
0,2 ÷ 0,4 MPa - standard |
| 0,05 ÷ 0,4 MPa - opcja z pompą | |
| Zużycie wody | 3,2 ÷ 4, 6 l/cykl - w zależności od ciśnienia |