Napisz do nas:
402.75 zł Netto
Odpowiednie naczynia do każdego dania: zestaw garnków stanowi idealną podstawę wyposażenia kuchni. Dzięki uchwytom izolowanym od ciepła są one bezpieczne w użyciu nawet w najbardziej gorączkowych momentach i gwarantują łatwą obsługę.
| Skład zestawu | 4 garnki z pokrywą i 1 patelnia Garnek 1: pojemność 2 litry, Ø powierzchni do ustawienia 16 cm, wysokość 10 cm Garnek 2: pojemność 2,7 litra, Ø powierzchni do ustawienia 18 cm, wysokość 11 cm Garnek 3: pojemność 5,1 litra, Ø powierzchni do ustawienia 24 cm, wysokość 11,5 cm Garnek 4: pojemność 6,1 litra, Ø powierzchni do ustawienia 20 cm, wysokość 20 cm Patelnia: pojemność 2,8 litra, Ø powierzchni do ustawienia 24 cm, wysokość 6,5 cm |
| Właściwości rączki | Uchwyt/uchwyty nienagrzewające się |
| Przystosowany do indukcji | tak |
| Materiał uchwytu/uchwytów | Stal niklowo-chromowa |
| Szlifowany rant | tak |
| Materiał | Stal niklowo-chromowa |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 585 mm |
| głębokość | 340 mm |
| wysokość | 245 mm |
| waga | 6 kg |