Napisz do nas:
610.50 zł Netto
Odpowiedni garnek do każdego dania: zestaw garnków stanowi idealną podstawę wyposażenia kuchni. Dzięki uchwytom nie nagrzewającym się nawet podczas gotowania, garnki są bezpieczne w użyciu nawet w najbardziej gorączkowych momentach i gwarantują łatwą obsługę.
| Skład zestawu | 4 garnki z pokrywą Garnek 1: pojemność 8 litrów, Ø powierzchni do ustawienia 24 cm, wysokość 20 cm Garnek 2: pojemność 9 litrów, Ø powierzchni do ustawienia 26 cm, wysokość 20,5 cm Garnek 3: pojemność 13 litrów, Ø powierzchni do ustawienia 28 cm, wysokość 22,5 cm Garnek 4: pojemność 15 litrów, Ø powierzchni do ustawienia 30 cm, wysokość 25 cm |
| Właściwości rączki | Uchwyt/uchwyty nienagrzewające się |
| Przystosowany do indukcji | tak |
| Materiał uchwytu/uchwytów | CNS 18/10 |
| Szlifowany rant | tak |
| Materiał | CNS 18/10 |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 360 mm |
| głębokość | 315 mm |
| wysokość | 425 mm |
| waga | 9 kg |