Napisz do nas:
4,283.16 zł Netto
| Numer katalogowy producenta | 00000350 |
|---|---|
| Producent | Redfox |
| Model | GL-60 G |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 660 mm |
| Głębokość | 540 mm |
| Wysokość | 220 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc gazowa | 8 kW |
| Powierzchnia robocza | 2x 28 x 42 cm2 |