Napisz do nas:
2,755.20 zł Netto
| Numer katalogowy producenta | 00007922 |
|---|---|
| Producent | Redfox |
| Model | GL-30 GS |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 330 mm |
| Głębokość | 540 mm |
| Wysokość | 220 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc gazowa | 6.5 kW |
| Powierzchnia robocza | 28 x 42 cm2 |