Napisz do nas:
6,522.00 zł Netto
Seria 600 - Wydajne urządzenia do gotowania w praktycznej zabudowie modułowej, zajmującej niewiele miejsca. Budowa i wyposażenie według potrzeb. Urządzenia z wysokowartościowej stali chromowo-niklowej 18/10 w kompaktowym wykonaniu. Długi czas użytkowania urządzeń.
| Typ | Urządzenie nastolne |
| Tryb pracy | Elektr. |
| Materiał powierzchni roboczej | Stal specjalna, chromowana na twardo |
| Wersja powierzchni roboczej | Gładkie |
| Szerokość powierzchni roboczej | 390 mm |
| Głębokość powierzchni roboczej | 440 mm |
| Ilość stref grzewczych | 1 |
| Zakres temperatury od | 50 °C |
| Zakres temperatury do | 320 °C |
| Seria | 600 |
| właściwości | Pojemnik zbiorczy na tłuszcz |
| W zestawie | - |
| Moc przyłączeniowa | 3,6 kW |
| Materiał | CNS 18/10 |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 400 mm |
| głębokość | 600 mm |
| wysokość | 290 mm |
| waga | 29,2 kg |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Przyłącze urządzenia | Gotowe do podłączenia |
| Lampka kontrolna | Nagrzewanie gotowość do pracy |