Napisz do nas:
5,531.25 zł Netto
| Rodzaj podstawy | Otwarte |
| Szerokość podstawy | 399 mm |
| Głębokość podstawy | 610 mm |
| Wysokość podstawy | 470 mm |
| Regulacja wysokości od | 850 mm |
| Regulacja wysokości do | 900 mm |
| Rodzaj gazu | gaz ziemny H (20 mbar) dysze do gazu płynnego (50 mbar) i dysze do gazu ziemnego L (20 mbar) dołączone do zestawu |
| Palnik gazowy | Palnik podwójny |
| Rodzaj zapłonu | Zapłon ręczny |
| Płomień pilotowy | tak |
| Seria | 700 |
| Rodzaj pól grzewczych | Gaz |
| Ilość pól grzewczych | 2 |
| Ułożenie pól grzewczych | 1 x 6,2 kW, 1 x 8,5 kW |
| Wielkość pól grzewczych | 330 x 270 mm |
| Typ | Urządzenie stojące |
| Tryb pracy | Gaz |
| Regulowana wysokość nóżek | tak |
| Właściwości | Ruszty żeliwne Niecki palników z tacą na skapujący tłuszcz |
| W zestawie | - |
| Moc przyłączeniowa | 14,7 kW |
| Materiał | CNS 18/10 |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 400 mm |
| głębokość | 700 mm |
| wysokość | 850 mm |
| waga | 36,4 kg |