Napisz do nas:
6,723.00 zł Netto
Seria 650 – seria artykułów do profesjonalnej kuchni. Charakteryzuje się optymalnym wykorzystaniem energii, wydajnymi urządzeniami i niesamowitą łatwością w czyszczeniu. Dzięki modułowej budowie można ją łatwo łączyć i aranżować w rozmaity sposób. Urządzenie jest wykonane w całości ze stali chromowo-niklowej 18/10.
| Rodzaj gazu | Gaz płynny (50 mbar) Dysze do gazu ziemnego H (20 mbar) i L (20 mbar) dołączone do zestawu |
| Palnik gazowy | Palnik podwójny |
| Rodzaj zapłonu | Zapłon ręczny |
| Płomień pilotowy | tak |
| Seria | 650 |
| Rodzaj pól grzewczych | Gaz |
| Ilość pól grzewczych | 4 |
| Ułożenie pól grzewczych | 2 x 3,85 kW, 2 x 5,7 kW |
| Wielkość pól grzewczych | 335 x 270 mm |
| Typ | Urządzenie nastolne |
| Tryb pracy | Gaz |
| Regulowana wysokość nóżek | nie |
| Właściwości | palnik z żeliwa ze zdejmowanym wieńcem tłoczona osłona płomienia na całej długości ruszty żeliwne, zdejmowane |
| W zestawie | - |
| Moc przyłączeniowa | 19,1 kW |
| Materiał | CNS 18/10 |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 800 mm |
| głębokość | 650 mm |
| wysokość | 500 mm |
| waga | 33,4 kg |